Żegnamy Maksymiliana Redla

Z wielkim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość,
że odszedł od nas

Maksymilian Redel

W dniu 06.11 2018 roku zmarł Maksymilian Redel instruktor nauki jazdy.

Karierę zawodową rozpoczął w 1977 roku w Ośrodku Szkolenia Kierowców PZM-ot w Warszawie przy ulicy Bielańskiej. Były sportowiec, który od dziecka uwielbiał sporty motorowe z szczególnym uwzględnieniem motocykli, które były jego pasją. Pracowaliśmy razem i zapamiętałem Go jako wielkiego wspaniałego kolegę-ćwiczył ciężary na, którego zawsze można było liczyć Miał doskonały kontakt z kursantami a łagodny i bardzo pogodny sposób prowadzenia zajęć trochę kontrastował z Jego potężnym wyglądem. Ponownie Nasze drogi się spotkały w Stołecznym Klubie Motorowy kiedy to po zakończonym kontrakcie w Czechosłowacji otrzymał pracę instruktora nauki jazdy odpowiedzialnego za szkolenie motocyklistów w czym specjalizował się nasz Klub pod prezesurą Pana Włodzimierza Gąsiorka. Maks bo tak Go po prostu zapamiętaliśmy odnalazł się znakomicie w naszym zespole a satysfakcja z wykonywanej ulubionej pracy towarzyszyła do końca.

Dzisiaj kiedy Go żegnamy w imieniu koleżanek i kolegów z OSK PZM Bielańska i OSK SKM- Wirażowa i składamy na ręce żony kondolencje dla całej rodziny z powodu tej wielkiej straty. Sylwetka kolegi Maksa na wielkim motocyklu pozostanie w naszej pamięci.

Pogrzeb ŚP Maksymiliana Redla urodzonego 08.01.1950 roku odbędzie się w dniu 16.11.2018 o godzinie 12.00 na cmentarzu Brudnowskim – Kościół świętego Wincentego à Paulo.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz