Warsaw Motorcycle Show 2018 – PTAK Warsaw Expo.

WARSAW MOTOR SHOW 2018
16.11.2018 – 18.11.2018

Z Włodzimierzem Gąsiorkiem w strefie kobiet o kobietach i motoryzacji rozmawia Diana Marta Prietz.

Już po raz kolejny Motor Klub Wawer został zaproszony do udziału w prestiżowej wystawie motoryzacyjnej organizowanej w dniach 16, 17, 18 listopada w PTAK WARSAW EXPO. Legenda sukcesów polskich sportów motocyklowych Włodzimierz Gąsiorek, który całe swoje życie prywatne i zawodowe poświęcił rozwojowi, budowie, testowaniu w ramach pracy w WFM nowych powstających modeli motocykli oraz udziałowi w zawodach jako czołowy zawodnik, a następnie trener kadry.

Przypadł nam w udziale zaszczyt prezentowania wśród potentatów tej branży autorskiego projektu skutera Osa w wersji elektrycznej.

Trzeba przyznać, że wielu – naprawdę wielu nie tylko starszych miłośników nowinek motoryzacyjnych, ale co ciekawe młodych zwiedzających wystawę z ciekawością i zainteresowaniem oglądali OSĘ w tej nowej odsłonie. Wiele pytań dotyczyło szczegółów konstrukcyjnych, technicznych rozwiązań i kosztów oraz co istotne terminów rozpoczęcia produkcji.

Wszystkich Państwa, którzy by chcieli uzyskać odpowiedzi na związane z realizacją pytania, prosimy o bezpośredni kontakt z Panem Włodzimierzem Gąsiorkiem.

Miłośnicy starych przeżywających drugą młodość samochodów z poprzedniego wieku mieli również okazję obejrzeć kilka wspaniale utrzymanych i odrestaurowanych modeli. Nic więc dziwnego, że my również poświęciliśmy im swoją uwagę.

Serdeczne podziękowanie Pani Dianie Marcie Prietz Działającej w imieniu organizatora, która umożliwiła ekspozycję naszego sztandarowego projektu w tak wspaniale wyeksponowanym miejscu wystawy, opiekę medialną i promocję Naszego MKW.

Dariusz Gil – Wojciech Szemetyłło

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz