Spotkanie na wysokim szczeblu!

W dniu 13 lutego bieżącego roku obyło się w Biurze Wojewody Mazowieckiego spotkanie przedstawicieli Zarządu MKW z Panem Wicewojewodą Sylwestrem Dąbrowskim. Celem spotkania było zapoznanie Pana Wojewody z prowadzonymi w ramach działalności statutowej naszego stowarzyszenia pracami.

1. Konstrukcją i wdrożeniem do produkcji projektu kolegi Włodzimierza Gąsiorka nazwanego roboczo Skuter Elektro OSA.

2. Udziałem naszego stowarzyszenia w organizacji dla młodzieży szkół podstawowych dzielnicy Wawer cyklu szkoleń edukacyjnych z zakresu programu umożliwiającego uzyskanie karty rowerowej. Kolega Dariusz Gil scharakteryzował prawne aspekty związane z uzyskiwaniem przez młodzież tych uprawnień. Poinformował Pana Wojewodę o posiadanym projekcie małego lokalnego miasteczka ruchu drogowego, który mógłby stanowić podstawę do dalszych prac koncepcyjnych.

Ad 1. Pan Wojewoda po zapoznaniu się z założeniami odbudowy w nowej współczesnej wersji polskiego skutera OSA znanego z wielu osiągnięć w latach sześćdziesiątych ubiegłego stulecia. Stwierdził, że ten śmiały pomysł wpisuje się w ogólną politykę rządu promowania polskiej myśli technicznej. Jest również dobrym przykładem zaangażowania pomysłodawcy w promocję tak zwanej małej przedsiębiorczości wpisującej się w projekt Pana Premiera Morawieckiego dotyczącego elektromobilności polskiej motoryzacji.

Ad 2. Wychowanie i edukacja najmłodszych uczestników ruchu, rozmowa o propozycjach, jakie przedstawiliśmy dotyczącymi tak szerokiego wachlarza problemów, zbiega się w czasie z pracami ministerstwa edukacji nad wprowadzeniem przez rząd szkolenia komunikacyjnego jako obowiązkowego przedmiotu w czwartych klasach wskazała, że i w tym zakresie pomysły nasze idą we właściwym kierunku.

Z satysfakcją przyjęliśmy do wiadomości życzliwe i świadczące o zaangażowaniu Pana Wojewody propozycje dotyczące następnych – roboczych spotkań z udziałem przedstawicieli odpowiednich urzędów i resortów poświęcone kontynuacji rozmów na zaproponowane tematy.

redakcja: W.Szemetyłło

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Wydarzenia Motor Klub Wawer. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na Spotkanie na wysokim szczeblu!

  1. Pingback: itsMasum.Com

  2. Pingback: vancouver jobs

  3. Pingback: houston jobs

  4. Pingback: denver jobs

  5. Pingback: atlanta job search

  6. Pingback: johannesburg jobs

  7. Pingback: casino porna

Dodaj komentarz