Zakończenie sezonu motocyklowego 2018 r.

Przedstawiciele środowisk skupiających miłośników motocykli w Gminie Wawer spotkali się w dniu 29.09.2018 roku na terenie Parafii Matki Bożej Królowej Polski w Warszawie-Aninie, aby podczas Mszy Świętej celebrowanej przez księdza dr. Mariusza Wedziuka podziękować Panu Bogu za wspaniały i bardzo udany sezon motocyklowy.

 

Nie przypadkowo wybrano ten właśnie dzień, dzień święta archanioła Michała, Gabriela i Rafała. Wierzymy, że wstawiennictwo wesprze nasze modlitwy w intencji wszystkich – nie tylko obecnych na Mszy Świętej. Pamiętamy również o wszystkich ofiarach i zmarłych podczas tragicznych i niestety wciąż licznych wypadkach na naszych drogach.


Serdecznie dziękujemy księdzu Mariuszowi, który od wielu lat wspiera i propaguje nie tylko w trakcie swojej misji kapłańskiej działania związane z bezpieczeństwem ruchu drogowego, ale jako czynny motocyklista i uczestnik zlotów oraz wielu motocyklowych imprez.


Daje przykład wspaniałej, godnej naśladowania postawy.
Jeszcze raz w imieniu naszej społeczności serdeczne podziękowania.
PS.
Już dzisiaj podczas, krótkiego spotkania postanowiliśmy rozpocząć przygotowania organizacyjne do nowego sezonu. O wszystkich tych i wielu nowych pomysłach znajdziecie Państwo bieżące informacje na naszej stronie.

Przygotowali:
Dariusz Gil, Wojciech Szemetyłło

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz