Zakończenie sezonu 2022

 

Zakończenie Sezonu 2022
w Sportach Motorowych, Turystyce,
Pojazdach Zabytkowych
i Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego
Zarządu Okręgowego PZM w Warszawie

5 lutego 2023 godz. 12.00
Automobilklub Polski w Warszawie
ul.Powstańców Śląskich 127


Na uroczystości wręczenia wyróżnień Motor Wawer Klub Reprezentowali:


Stowarzyszenie Motor Wawer Klub za działalność na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym w Okręgu Warszawskim PZM w 2022 roku zostało wyróżnione.


Puchar odebrał Wiceprezes Stowarzyszenia Wojciech  Szemetyłło

Podczas uroczystości wręczania nagród za osiągnięcia sportowe z wielką przyjemnością oglądaliśmy na podium młodych i nastoletnich zawodników. Brawa i gratulacje.!

Trzeba podkreślić, że statutowy cel poprawy i budowy BRD, jaki jest wpisany w działalność  OZDG i Automobil Klub Polski  stanowi również podstawy programu naszego Stowarzyszenia.

Właśnie na ten temat rozmawialiśmy z Panem Prezesem  Romualdem  Chałasem oraz Panem Prezesem Zarządu Okręgowego w Warszawie Maciejem Szyndlerem. Edukacja najmłodszych  uczestników ruchu drogowego to bardzo istotny kierunek podnoszenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Tegoroczna  decyzja Pana Wojewody Mazowieckiego Konstantego Radziwiłła o kontynuowaniu rozpoczętej w ubiegłym roku akcji na terenie Województwa mazowieckiego tygodnia BRD. „Karta rowerowa moje pierwsze prawo jazdy”, stwarza  dla wszystkich działaczy, którym na sercu leży edukacja komunikacyjna olbrzymie pole do działania w kierunku zdobywania przez młodzież kart rowerowych.

To milowy krok w kierunku wprowadzenia do szkół przedmiotu wychowanie komunikacyjne  w pełnym tego słowa znaczeniu.


W imieniu Zarządu MKW dziękujemy Dariusz Gil-Wojciech Szemetyłło


Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Wszystkie wpisy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz