„Z Piekoszowa na krańce Świata”

Zakończenie Tygodnia św. Krzysztofa w Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia w  Piekoszowie

Msza św. w intencji Kierowców i MIVA Polska, poświęcenie pojazdów i wiele atrakcji złożyło się na Ogólnopolski Festyn Rodzinny w Piekoszowie, który zakończył obchody Tygodnia św. Krzysztofa.

Ks. Jerzy Kraśnicki, zastępca krajowego duszpasterza kierowców, a także dyrektor organizacji MIVA Polska, zajmującej się wsparciem misjonarzy w zakupie niezbędnych środków transportu, podkreśla, że przesłaniem płynącym z kończącego się tygodnia św. Krzysztofa dla wszystkich zmotoryzowanych jest to, aby być chrześcijaninem także za kierownicą.Ks. Jerzy Kraśnicki, zastępca krajowego duszpasterza kierowców, a także dyrektor organizacji MIVA Polska, zajmującej się wsparciem misjonarzy w zakupie niezbędnych środków transportu, podkreśla, że przesłaniem płynącym z kończącego się tygodnia św. Krzysztofa dla wszystkich zmotoryzowanych jest to, aby być chrześcijaninem także za kierownicą.

„Zawsze musimy pamiętać, że nie jesteśmy sami na drodze, musimy się kierować miłością i pamiętać o tym, także będąc w podróży. Jako MIVA Polska propagujemy model bezpiecznego kierowcy – chrześcijanina. W naszym dekalogu kierowców pierwszym przykazaniem jest: nie jesteś, nie bądź egoistą na drodze. Nie bądź ostry w słowach, czynach i gestach – wyjaśnia”

Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa – ks. Jerzy Kraśnicki (25.07.2022)
Radio FARA

W uroczystościach zakończenia obchodów tygodnia Świętego Krzysztofa uczestniczyli przedstawiciele środowisk szkoleniowych Warszawy oraz Łodzi w osobach Wojciecha Szemetyłło i Krzysztofa Kołodziejczyka.

Serdecznie dziękujemy Ks. Jerzemu Kraśnickiemu za zaproszenie do udziału w tegorocznych obchodach tygodnia Świętego Krzysztofa.

opracowali: Wojciech Szemetyłło – Dariusz Gil

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Wszystkie wpisy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

15 odpowiedzi na „Z Piekoszowa na krańce Świata”

 1. Pingback: itsmasum.com

 2. Pingback: whitecollar jobs

 3. Pingback: toronto jobs

 4. Pingback: live adult webcams

 5. Pingback: live sex webcams

 6. Pingback: free webcam sex

 7. Pingback: free cam girls

 8. Pingback: free sex cams

 9. Pingback: webcam girls

 10. Pingback: Kampus Tertua

 11. Pingback: texas frenchies

 12. Pingback: Queen Arwa University World University Rankings THE

 13. Pingback: Queen Arwa University for Academic Sciences

 14. Pingback: Kuliah Murah

 15. Pingback: 918kiss

Dodaj komentarz