Poparcie dla PAWŁA Lisieckiego

Szanowne Koleżanki i Koledzy !

Miło mi poinformować, że Kolega  z Okręgu obejmującego Prawobrzeżną Warszawę / Dzielnice Pragę Północ, Pragę Południe, Białołękę, WAWER, Wesołą, Rembertów/ z miejsca 1. lista nr 1.

Pan Paweł Lisiecki obecnie Burmistrz Dzielnicy Praga Południe jest nam doskonale znany z zaangażowania w budowę bezpieczeństwa ruchu drogowego na terenie Dzielnicy Wawer gdzie wspólnie z Motor Klubem Wawer wspierał działania Jako Poseł na Sejm RP poprzedniej kadencji w projektowaniu i budowie miasteczka RUCHU DROGOWEGO oraz wielu innych działań związanych z wprowadzeniem do szkół wychowania komunikacyjnego.

Warto dzisiaj przypomnieć udział w pracach, które dzisiaj służą poprawie bezpieczeństwa ruchu nie tylko w naszej dzielnicy Wawer:

1. Mazowiecki Tydzień Bezpieczeństwa Ruchu, który już po raz trzeci będzie zorganizowany przez Pana Wojewodę Mazowieckiego. Biorą w nim udział uczniowie ponad tysiąca szkół mazowieckich a liczba uzyskiwanych kart rowerowych pod Hasłem Karta Rowerowa Moim Pierwszy prawem jazdy nabiera rozmachu.

2. Udział w konferencjach organizowanych w Mareckim Centrum BRD, które są dedykowane bezpieczeństwu i edukacji najmłodszych uczestników ruchu, są miejscem dyskusji i paneli w których biorą udział przedstawiciele władz szkolnych
samorządowych, Policji a wiele wniosków i uwag trafia następnie do właściwych urzędów.

3. Obecnie z inicjatywy Pana Burmistrza Lisieckiego trwają przygotowania do zorganizowania na terenie dzielnicy Praga Południe Dnia Bezpieczeństwa Ruchu najmłodszych.

Szanowni Państwo !

Zarząd MKW biorąc pod uwagę zaangażowanie, ogrom pracy oraz pozytywny jej wpływ na nasze statutowe działania popiera i prosi Koleżanki i Kolegów o poparcie kandydatury Pana Pawła Lisieckiego podczas nadchodzących wyborów.

DARIUSZ Gil, Wojciech Szemetyłło

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Wszystkie wpisy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz