KONFERENCJA Rowerowe prawo jazdy – moje bezpieczeństwo w ruchu drogowym

Szanowne Koleżanki i Koledzy!

Stowarzyszenie Motor Wawer Klub którego podstawowym celem statutowym jest budowa bezpieczeństwa drogowego poprzez wychowanie i edukację komunikacyjną najmłodszych uczestników ruchu w szkołach podstawowych szkól Dzielnicy Wawer po raz drugi uczestniczy w Mazowieckim Tygodniu Bezpieczeństwa ruchu Drogowego.

Konferencja Rowerowe Prawo jazdy – moje bezpieczeństwo w ruchu drogowym w Mareckim Centrum Edukacyjno– Rekreacyjnym rozpoczyna bogaty w wydarzenia tydzień, którego agendę załączamy.

Wieloletnie doświadczenia w organizowaniu szkoleń edukacyjnych dla uczniów szkól podstawowych i napływające pozytywne opnie rodziców i władz oświatowych dzielnicy Wawer skłoniły Nas do przedstawienia w Urzędzie Wojewody Mazowieckiego pomysłu organizacji akcji edukacyjnej o zasięgu daleko przekraczającym granice Naszej Dzielnicy.

Naszym wspólnym wkładem w budowę poprawy bezpieczeństwa na drogach jest propagowanie dobrych i właściwych postaw najmłodszych uczestników ruchu.

Nasz projekt „Karta rowerowa Moim pierwszym prawem jazdy” jest dzisiaj realizowane z wielkim zaangażowaniem i powodzeniem przez Panią Kurator Mazowiecką i jej zespół.


Na Mareckiej Konferencji Rowerowe prawo jazdy – moje bezpieczeństwo w ruchu drogowym Motor Wawer Klub reprezentują Wojciech Szemetyłło oraz Dariusz Gil.

Przygotowali: Dariusz Gil – Wojciech Szemetyłło


Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Wszystkie wpisy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz