Spotkanie na wysokim szczeblu!

W dniu 13 lutego bieżącego roku obyło się w Biurze Wojewody Mazowieckiego spotkanie przedstawicieli Zarządu MKW z Panem Wicewojewodą Sylwestrem Dąbrowskim. Celem spotkania było zapoznanie Pana Wojewody z prowadzonymi w ramach działalności statutowej naszego stowarzyszenia pracami.

1. Konstrukcją i wdrożeniem do produkcji projektu kolegi Włodzimierza Gąsiorka nazwanego roboczo Skuter Elektro OSA.

2. Udziałem naszego stowarzyszenia w organizacji dla młodzieży szkół podstawowych dzielnicy Wawer cyklu szkoleń edukacyjnych z zakresu programu umożliwiającego uzyskanie karty rowerowej. Kolega Dariusz Gil scharakteryzował prawne aspekty związane z uzyskiwaniem przez młodzież tych uprawnień. Poinformował Pana Wojewodę o posiadanym projekcie małego lokalnego miasteczka ruchu drogowego, który mógłby stanowić podstawę do dalszych prac koncepcyjnych.

Ad 1. Pan Wojewoda po zapoznaniu się z założeniami odbudowy w nowej współczesnej wersji polskiego skutera OSA znanego z wielu osiągnięć w latach sześćdziesiątych ubiegłego stulecia. Stwierdził, że ten śmiały pomysł wpisuje się w ogólną politykę rządu promowania polskiej myśli technicznej. Jest również dobrym przykładem zaangażowania pomysłodawcy w promocję tak zwanej małej przedsiębiorczości wpisującej się w projekt Pana Premiera Morawieckiego dotyczącego elektromobilności polskiej motoryzacji.

Ad 2. Wychowanie i edukacja najmłodszych uczestników ruchu, rozmowa o propozycjach, jakie przedstawiliśmy dotyczącymi tak szerokiego wachlarza problemów, zbiega się w czasie z pracami ministerstwa edukacji nad wprowadzeniem przez rząd szkolenia komunikacyjnego jako obowiązkowego przedmiotu w czwartych klasach wskazała, że i w tym zakresie pomysły nasze idą we właściwym kierunku.

Z satysfakcją przyjęliśmy do wiadomości życzliwe i świadczące o zaangażowaniu Pana Wojewody propozycje dotyczące następnych – roboczych spotkań z udziałem przedstawicieli odpowiednich urzędów i resortów poświęcone kontynuacji rozmów na zaproponowane tematy.

redakcja: W.Szemetyłło

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Wydarzenia Motor Klub Wawer. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

13 odpowiedzi na „Spotkanie na wysokim szczeblu!

 1. Pingback: Beverly Bultron

 2. Pingback: Leandro Farland

 3. Pingback: Lila Lovely BBW

 4. Pingback: Madelyn Monroe Masturbating

 5. Pingback: MILF City

 6. Pingback: Cory Chase

 7. Pingback: domain-name

 8. Pingback: Homework help online

 9. Pingback: sleep better

 10. Pingback: valentine gift

 11. Pingback: valentine gift for her

 12. Pingback: Click Here

 13. Pingback: Click Here

Dodaj komentarz